

Блок живлення (адаптер) LEDTech 12v 2a 24w, 12 в 2а 24вт розетковий в пластиковому корпусі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 61002
121,10 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Блок живлення 12V 2А 24Вт призначений для підключення світлодіодних стрічок, ламп, моніторів, ноутбуків, камер відеоспостереження та РК-телевізорів тощо.
Блок живлення потужністю 24Вт у пластиковому захисному корпусі з вихідною напругою 12V постійного струму. Дана модель має мережеву вилку на корпусі для підключення до розетки (220В) та мережевий шнур довжиною 90см. Штекер цього адаптера має діаметр 5,5 мм/2,5-2,1 мм. Цей блок живлення має захисний пластиковий корпус, який захищає від попадання пилу всередину, вологи та механічних пошкоджень, що дає можливість встановлення в кімнатах з невеликою вологістю і запилених місцях.
Не дає перешкоди, всередині встановлений фільтр необхідний для чутливої електроніки.
У процесі експлуатації БЖ без активної системи охолодження необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях встановлення та не допускати встановлення в обмежених просторах без циркуляції повітря.
ГАРАНТІЯ 1 місяць.
Комплект поставки:
• Блок живлення.
• Картонна упаковка (коробка).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LED Tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 В |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Вага | 0.12 кг |
- Ціна: 121,10 ₴


