



Комплект. Конектор JST Connector 4pin "тато-мама" для SPI адресних світлодіодних стрічок WS2813, WS2815
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 22113
20 ₴/комплект
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 грн
Комплект сполучних конекторів являє собою пристосування, які складаються з чотирьох контактних чорного конекторів і дротів завдовжки 15 см. Конектора виготовлені з пластику, який є термостійким і міцним до ударів. Дані конектори використовуються в під'єднанні адресних світлодіодних стрічок, які використовують 4pin, WS2813, WS2815 та інших 4 пінових.
З'єднувальний кабель JST Connector 4pin застосовується для швидкого монтажу або демонтажу дротових систем. З їхньою допомогою можна досить легко під'єднати до мережі світлодіоди, драйвера, світлодіодні стрічки, світильники тощо. Надійне кріплення конектора зробить контакт безперебійним. Система затискного механізму виконує багаторазові функції, що прийнятно для тривалого використання.
Цей тип з'єднання багаторазовий, що дає змогу швидко вимикати та під'єднувати вироби. Конектор виготовлений із міцних матеріалів, дріт не перегинається й не ламається. Міцний і якісний контакт виготовлений із високою електропровідністю.
Специфікація:
Сумісні з усіма 4pin роз'ємами адресних RGB-стрічок
1 вхідний роз'єм живлення 4pin типу «мама»;
1 вихідний роз'єм живлення 4pin типу «тато»;
Матеріал: ПВХ пластик
Розмір: 15 см
Комплектація:
1шт. - Connector 4pin (1 jack) "папа"
1шт. - Connector 4pin (1 jack) "мама"
Основні | |
---|---|
Виробник | Без бренда |
Країна виробник | Китай |
Колір | Чорний |
Стан | Новий |
ДОДАТКОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Сумісність | WS2813, WS2815 |
- Ціна: 20 ₴/комплект